sobota, 24 lutego 2018

Film o skokach, o życiu, codzienności, wreszcie o pasji

Nie wiedziałem o istnieniu tego filmu. Żyłem w przekonaniu, że materiały zaginęły i wiele godzin pracy zespołu Piotra Maczkowskiego przepadło. Spędziliśmy razem prawie dwa tygodnie, z czego większość czasu czułem się jak w Small Brother ;) chodząc po domu z mikrofonem i mikroportem. Z wielu godzin moich monologów, naszych wspólnych z Ulą dialogów powstało silnie emocjonalne dzieło. Nie boję się tego filmu tak określić, bo jest on przygotowany w sposób nie tylko profesjonalny ale i zrobiony z sercem.
Tematem miała być pasja w życiu człowieka.
Minęły 4 lata. Zmieniłem nieco pogląd na kwestię pasji, która wykrzywiona przez używających ją narzędziowo sprzedawców tego i owego zaczęła nabierać coraz bardziej pejoratywnego znaczenia. Krótko mówiąc zajechano ją jak starą szkapę wykrzywiając ją do kuriozalnych i niezrozumiałych kształtów.
W filmie tłumaczę co robię, jak robię i dlaczego to robię.
Film jest wersją roboczą. Piotr Maczkowski zamierza dokończyć tą produkcję, oczyścić dźwięk, poprawić kolory, dopieścić to i owo.
Dla mnie, to co widzę jest świetne jednak na prośbę autora film jest w kategorii niepublicznych, czyli nie pojawia się w wynikach wyszukiwania. Można się nim dzielić tylko przesyłając komuś link.
Zapraszam do oglądania i dyskusji, bo temat życia i jego sensu, jego jakości, satysfakcji z każdego dnia to coś arcyważnego dla każdego z nas.
Ta reklama była przyczyną gromadzenia materiałów o życiu z pasją, wyszła fajnie, bardzo fajnie. Może trochę głos lektora ciut zadęty ;)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz